У рамках реалізації Програми з розвитку фінансування агросектору Міжнародної Фінансової корпорації (IFC, Група Світового Банку) в Україні, проект «Аграрні розписки в Україні» проводить серію навчальних семінарів для фермерів та агровиробників.

07 лютого 2019 року о 9.30 год.  в Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій (м. Рівне, майдан Просвіти, 2, ауд. 205, 2 поверх) заплановано проведення тренінгу «Управління фінансами сільськогосподарських підприємств». Участь у заході безкоштовна.

Учасниками заходу можуть бути фермери та агровиробники (власники та розпорядники, бухгалтери, фінансові директори, економісти) із земельним банком 100 – 2000 га, що зацікавлені в залученні кредитних ресурсів, розширенні свого бізнесу, управлінні фінансами тощо.

Кожен бажаючий представник агровиробника може взяти участь у заході, за умови попередньої реєстрації за номером 38 097 806 31 83 (Тарас Веремейчик) або на ел. пошту veremeychyk_taras@ukr.net.

Завантажити (PDF, 495KB)

Про тренерів в рамках програми(1)

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>