У рамках відзначення 75-річчя створення Української повстанської армії «УПА – відповідь нескореного народу» у Костопільському районному краєзнавчому музеї експонується виставка про антинацистський та антирадянський спротив ОУН та УПА. Експозиція на 24 інформаційно-просвітницьких стендах у фотографіях, документах, картах та інфографіках розповідає про героїчну сторінку національно-визвольної боротьби українського народу, протистояння Організації українських націоналістів та української повстанської армії з нацистським і комуністичним тоталітарними режимами під час Другої світової війни та повоєнний час.  

Така просвітницька подія підготовлена Українським інститутом національної пам’яті та орієнтована на донесення до широкої аудиторії, передусім учнівської та студентської молоді, фактів із історії про антинацистську та антикомуністичну боротьбу УПА під час Другої світової війни.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку, що діятиме до 18 серпня 2018 року (включно).

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>