12 квітня 2019 року у Костопільському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся районний конкурс творчих робіт «Як живемо і вчимося – наші мрії» на кращий виріб «Мої Великодні фантазії».

Метою проведення конкурсу є соціальна адаптація дітей-сиріт, дітей,  позбавлених батьківського піклування, дітей з функціональними обмеженнями та молодих людей з вадами здоров’я, виявлення серед них обдарованих дітей та молоді, розвиток їх здібностей, створення належних умов для всебічного, повноцінного розвитку, покращення естетичного виховання, формування творчого потенціалу молоді, реалізація державної молодіжної політики в районі.

У склад журі для оцінювання конкурсних робіт були запрошенні: Оксана Кіптель, заступник голови Костопільської райдержадміністрації, Леся Павлюк, методист Костопільського центру технічної творчості та комп’ютерної технології, Ірина Марач, завідувач відділу Костопільського будинку школярів та юнацтва та Алла Ковальчук, директор Костопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Наталія Кожарко, фахівець центру.

Участь у конкурсі взяли 23 дитини, які представили 23 роботи.  З них за рішенням журі переможцями стали 15 учасників.

Учасники конкурсу «Як живемо і вчимося – наші мрії» на кращий виріб «Мої Великодні фантазії» відповідно до призового місця будуть нагороджені грамотами та отримають цінні подарунки  Костопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

За матеріалами Костопільського РЦСССДМ

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>