У мальовничому куточку міста Костополя, у музеї лісу, відбувся перший спортивний фестиваль прийомних сімей. На території району проживає 6 таких сімей, в яких виховується 15 прийомних дітей. У заході взяли участь понад 30 учасників віком від 10 місяців до 46 років.

Спортивний фестиваль відкрили голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа, голова Костопільської районної ради Сергій Ткачук, керуюча справами виконкому міської ради Ніна Ткачук.

IMG_20180607_102346

Прийомні сім’ї своїм прикладом демонстрували важливість активного сімейного дозвілля, підносили рівень престижності фізичної культури та пропагували ідею здорового способу життя. Учасникам було запропоновано позмагатися в нескладних, але цікавих конкурсах та естафетах. Діти і дорослі жонглювали футбольними м’ячами, обертали на час обручі, кидали в мішень дротики для дарцу і виконували ще багато веселих спортивних вправ.

IMG_20180607_131201

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Прийомні батьки та діти цікаво та приємно провели час на свіжому повітрі, пройшли екологічною стежкою на території музею лісу.  Заступником голови райдержадміністрації Оксаною Кіптель усіх учасників фестивалю  нагороджено дипломами та призами, для них організований солодкий стіл.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Спортивне свято відбулося за сприяння Костопільської райдержадміністрації, Костопільської районної ради та ДП “Костопільське лісове господарство”, загальне керівництво проведенням заходу здійснила служба у справах дітей Костопільської райдержадміністрації.

Спеціалісти служби у справах дітей райдержадміністрації висловлюють подяку спонсорам свята – приватним підприємцям «Хата Піца», «Кіно Доміно» за благодійництво, спрямоване на забезпечення захисту прав та законних інтересів дітей.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>