У рамках відзначення Дня Державного Прапора України традиційно вже вкотре відбувся патріотичний автопробіг «Костопіль-урочище Гутвин» до пам’ятного знаку на місці постою Головного командування УПА-Північ у Малостидинській сільраді.

В.о.голови Костопільської райдержадміністрації Олександр Коваль, учасники АТО, представники трудових колективів підприємств, установ, широкого кола громадськості – ті, котрі в своєму серці свято бережуть історію своєї Батьківщини в пошані до пам’яті борців за незалежність України, вояків-повстанців, взяли участь у цих урочистостях.

У ході проведення заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих борців-патріотів, воїнів-повстанців, сучасних Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів – земляків у зоні проведення АТО та поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>