Сьогодні, 20 лютого, проведено навчальний семінар на тему «Аграрні розписки – нові можливості для агровиробників” за участі першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Коваля, начальника відділу агропромислового комплексу райдержадміністрації Нелі Мартинчук, агровиробників, потенційних кредиторів, на якому відбулася презентація проекту IFC «Аграрні розписки в Україні».

Перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Коваль зауважив, що в Україні реалізується проект впровадження аграрних розписок, як новий перспективний інструмент залучення товарних та фінансових ресурсів в аграрну галузь. Аграрні розписки мають спрощену процедуру оформлення і націлені, в першу чергу, на покращення фінансування малих та середніх сільгоспвиробників, які не завжди мають достатнього заставного майна та можливостей для отримання банківських кредитів. Тому потрібно прикласти максимум зусиль та створити сприятливі умови, щоб інструмент аграрних розписок ефективно запрацював у нашому районі.

Координатор проекту IFC «Аграрні розписки в Україні» Тарас Веремейчик  детально ознайомив присутніх із проектом, його основними цілями та очікуваними результатами.

IMG_20180220_111108

Під час семінару посадовими особами управління Держпраці у Рівненській області проведено навчання із  сільгосптоваровиробниками по дотриманню вимог безпеки при підготовці та проведенні весняно-польових робіт.

Також присутні обговорили питання щодо  державної підтримки АПК, вирощування ягідних культур, виробництва органічної продукції.

IMG_20180220_111000

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>