29 серпня 2018 року відбулося засідання районної комісії з питань евакуації, на якому розглянуто питання «Про стан готовності евакуаційних органів району до виконання заходів колективного захисту населення при загрозі виникнення надзвичайних ситуацій».

Участь у засіданні комісії взяли перший заступник голови Костопільської райдержадміністрації, перший заступник голови комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Костопільського району Олександр Коваль, заступник голови Костопільської райдержадміністрації, голова районної комісії  з питань евакуації Оксана Кіптель, заступник міського голови Олег Моторко, члени комісії, сільські голови.

IMG_20180829_102724

Звертаючись до присутніх, Оксана Анатоліївна наголосила на важливості підготовки та злагодженості дій міських органів цивільного захисту під час підвищеної готовності. Зупинилася на організації роботи збірних пунктів евакуації, системи оповіщення, транспортному забезпеченні евакуаційних заходів.

Олександр Сергійович повідомив, що згідно з планом ДСНС України та відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту Рівненської області на 2018 рік, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації № 62 від 01 лютого 2018 року, 26 вересня та 13 листопада поточного року будуть проводитись тренування органів управління та евакуаційних органів з готовності до роботи за призначенням при виникненні надзвичайних ситуацій на Хмельницькій та Рівненській АЕС відповідно.

За підсумками засідання надано відповідні доручення членам комісії щодо належного виконання заходів забезпечення готовності до надзвичайних ситуацій.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>