Сектором  архітектури і містобудування райдержадміністрації 22 грудня  проведено восьме засідання архітектурно-містобудівної ради у 2016 році.

На розгляд ради головою архітектурно-містобудівної ради Наумець Н.І. винесено 2 актуальні питання, а саме, щодо перспективного розвитку села Рокитне та південної частини м.Костопіль.

Членами архітектурно – містобудівної ради розглянуто проект нового генплану с.Рокитне з перспективою розвитку до 2036 року. Замовником генплану є Пісківська об’єднанна територіальна громада.

Запропоновано збільшити площу населеного пункту шляхом включення до меж села незабудованих територій із земель запасу сільської ради. На даний час площа села складає 219,1 га, запропоновано включити – 30,0 га. Загалом проектна площа населеного пункту становитиме 249,25 га, що дасть можливість для розширення нових житлових кварталів.

Для покращення культурно-побутового обслуговування населення запроектовано земельні ділянки  для будівництва  будинку культури, 2 дитячих садочків, аптеки, будинку побуту, 2 магазинів, церкви та паркової зони в центральній частині села. А також передбачено місця для  локальних очисних споруд та пожежного депо з водоймою.

Представниками замовника запропоновано ввести господарський двір колишнього колективного господарства в межі села та використовувати дану територію в майбутньому під об’єкти виробничого призначення.

Запропоновано кладовище винести за межі генерального плану та розмістити на межі 2-х сіл Рокитне та Пісків.

Проект нового генплану повернуто на доопрацювання з врахуванням пропозицій членів архітектурно-містобудівної ради та представників замовника.

Другим питанням порядку денного був розгляд Детального плану території, що обмежується вулицею Кільцева та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль, замовником якого є Костопільська міська рада.

Земельні ділянки, на які розроблено детальний план, знаходяться в південній частині м.Костопіль по вул.Рівненській і межують з АЗС та індивідуальною садибною забудовою.

Детальним планом території запроектовано будівництво житлового багатоквартирного будинку з приміщеннями комерційного призначення на першому поверсі (ділянка №1) та магазину автозапчастин з пунктом технічного обслуговування автомобілів на першому поверсі та об’єктами громадського призначення на другому поверсі, а сааме, магазин, кафе тощо; також запроектовано локальні очисні споруди, місце відпочинку працівників, майданчик для тимчасової стоянки автомобілів та сміттєзбірники (ділянка №2) .

Голова архітектурно-містобудівної ради ознайомила присутніх з позитивними висновками погоджувальних служб та рецензією проектної організації. Членами архітектурно-містобудівної ради одноголосно схвалено детальний план території, що обмежується вулицею Кільцева та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>