У малій залі райдержадміністрації  25 липня 2017 року проведено засідання архітектурно-містобудівної ради, на порядок денний якого винесено 3 питання:

  1. Про повторний розгляд Детального плану території, що обмежується земельною ділянкою по вул. Проектова, 54 та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль Рівненської області
  1. Про повторний розгляд Детального плану території с.Мирне Мирненської сільської ради, що обмежується вул. Омеляненка – площа, центр до вул. Омеляненка (територія бувшого господарського двору), вул.Молодіжна з прилеглими до них територіями Костопільського району Рівненської області.
  1. Про розгляд Детального плану території для індивідуального садівництва за межами населених пунктів на території Костопільської міської ради Костопільського району Рівненської області площею 0,1678 га.

 Взяли участь у засіданні 13 членів архітектурно-містобудівної ради, з них –перший заступник голови райдержадміністрації Коваль О.С., заступник міського голови Ткачук А.В.IMG_1323

Запрошено на засідання архітектурно-містобудівної ради голову Мирненської сільської ради Корнійчука П.В., спеціаліста-землевпорядника Мирненської сільської ради Стельмащук Л.Г.

За результатами колегіального розгляду і обговорення, шляхом голосування,  вирішено схвалити вищезазначену містобудівну документацію та рекомендовано замовникам провести громадське слухання детальних планів територій відповідно до вимог чинного законодавства.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>