В малій залі райдержадміністрації  11 квітня 2017 року сектором архітектури і містобудування проведено засідання архітектурно-містобудівної ради. На порядок денний винесено 5 питань:

  1. Детальний план прибудинкової території багатоквартирного житлового будинку по вул.Шкільна, 21 в с.Берестовець Головинської сільської ради , Костопільського району, Рівненської області.

Замовник:  Головинська сільська рада.

  1. Детальний план території , що обмежується вулицею В.Стуса, а саме: будинки №№8,10,12,14 в м.Костопіль Рівненської області.

Замовник:  Костопільська міська рада.

  1. Детальний план території що обмежується земельною ділянкою, розміщеною по вул. Крип’якевича, 16 (територія колишнього молокозаводу) та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль.

Замовник:  Костопільська міська рада.

  1. Передпроектні пропозиції щодо будівництва входу у підвальне приміщення та влаштування входів в приміщення колишнього магазину «Ромашка» по вул.Руданського, 2д в м.Костопіль.

Замовник: Товарницька Н.Є.

  1. Про можливість розміщення елементів благоустрою для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці площею 19,0 кв.м поряд з магазином «Живчик» по вул. Грушевського, 21в в м.Костопіль.

В засіданні взяло участь 15 членів архітектурно-містобудівної ради та 8 запрошених осіб.

Архітектурно – містобудівною радою розглянутий Детальний план території багатоквартирного житлового будинку по вул.Шкільна, 21 в с.Берестовець. Документація розроблена з метою упорядкування прибудинкової території площею 0,82 га.

Запроектовано ряд майданчиків, а саме: для відпочинку дорослих, для проведення ігор для дітей, для заняття фізкультурою та майданчик для сміттєзбірників.

В північно-східній частині земельної ділянки передбачено будівництво 16 гаражів для жителів багатоквартирного житлового будинку по вул.Шкільна, 2

Другим питанням порядку денного був розгляд Детального плану території, що обмежується вулицею В.Стуса, а саме: будинки №№8,10,12,14 в м.Костопіль Рівненської області.

Детальний план розроблений з метою впорядкування прибудинкової  дворової території та  визначення параметрів забудови і планувальних обмежень використання даної території.

На даний час територія використовується як територія, призначена для обслуговування існуючих житлових будинків, та господарських будівель і споруд (прибудинкова територія). В межах території опрацювання на даний момент розташовані житлові будинки №№8,10,12,14, господарські будівлі, переважно не капітальні. Проектом передбачається знесення існуючих господарських будівель та стихійних туалетів житлових будинків №8 та №10, які знаходяться в занедбаному стані, а замість них збудувати нові капітальні споруди відповідно до державних будівельних норм. На території запроектовано розміщення 2-х проектних гаражів.

Третім питанням порядку денного був розгляд Детального плану території, що обмежується земельною ділянкою розміщеною по вул. Крип’якевича, 16 (територія колишнього молокозаводу) та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль. На даний час територія в межах детального плану забудована цехами, а територія, що вільна від забудови використовується під проїзди та озеленена.

Територія проектування знаходиться в сформованому кварталі виробничої забудови займає площу 0,64 га. Структура забудови, що пропонується – боксові гаражі на 34 машино місць.   Середня площа машино місця – 31,59 кв.м.

 Наступним питанням порядку денного на засіданні був розгляд передпроектних пропозицій, щодо будівництва входу у підвальне приміщення та влаштування входів в приміщення колишнього магазину «Ромашка» по вул.Руданського, 2д. Запропоноване проектне рішення схвалено членами архітектурно-містобудівної ради.

Архітектурно-містобудівною радою розглянуто питання, щодо можливості розміщення елементів благоустрою для провадження підприємницької на земельній ділянці площею 19,0 кв.м по вул. Грушевського, 21в, поряд з магазином «Живчик».

Голова архітектурно-містобудівної ради, головний архітектор району Наумець Н.І. ознайомила присутніх з висновками погоджувальних служб та рецензіями проектних організацій на детальні плани територій.

За підсумками проведення наради два питання повернуто на доопрацювання з врахуванням зауважень та пропозицій членів архітектурно-містобудівної ради.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>