Сьогодні у залі засідань Костопільської районної ради відбулася презентація фотокниги «Костопільщина. Шлях до Волі та Держави». Участь у заході взяли заступник голови районної державної адміністрації Оксана Кіптель, заступник голови районної ради Юрій Кузнюк, український поет, прозаїк, публіцист, громадський, політичний та державний діяч, доктор філософії, Народний депутат України першого скликання, директор видавництва «Український пріоритет», співавтор всіх основних державотворчих актів України, серед них – Декларація про Суверинітет України, Акт проголошення незалежності України та Конституція України – Володимир Шовкошитний, письменниця, член Рівненської обласної організації спілки письменників України Зоя Дідич, працівники структурних підрозділів райдержадмінісрації, представники громадських та релігійних організацій, державних установ та приватних підприємств.

IMG_2806

За останні роки у професійних фотографів, фотолюбителів, в архівах сімейних альбомів назбиралося чимало світлин із багатьох патріотичних заходів, які на наших очах так швидко стають історією. Фотокнига про патріотичну Костопільщину створена для того, щоб зберегти визначні миттєвості, знаменні події з історії нашого краю,” – наголосила Оксана Кіптель.

IMG_2812

Фотокнига «Костопільщина. Шлях до Волі та Держави» вийшла в світ у переддень відзначення 75-ї річниці утворення Української Повстанської Армії та Дня Захисника України.

До роботи над створенням фотокниги долучилися відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, сектор молоді та спорту райдержадміністрації, централізована система публічно-шкільних бібліотек та краєзнавчий музей, представники громадських організацій, волонтери, учасники антитерористичної операції та багато небайдужих людей. Світлини з приватних зібрань надали учасники визвольних змагань на Костопільщині.

Упорядкувала фотокнигу письменниця Зоя Дідич, яка також є автором тексту та підписів до світлин. Фінансування видання здійснювалося відповідно до «Програми підтримки книговидання, сприяння книгорозповсюдженню, збільшенню випуску книжкової продукції місцевих авторів у Костопільському районі на 2016 – 2020 роки».

Видання книги проходило через систему «PROZORRO». Переможцем визнано відоме та авторитетне видавництво «Український пріоритет», директор видавництва Володимир Шовкошитний виступив перед присутніми як редактор фотокниги, а також презентував власні поетичні та прозові твори та книги українських поетів і письменників, які видані «Українським пріоритетом».

Також до обговорення долучилися депутат районної ради Тамара Зулайкхі, директор централізованої системи публічно-шкільних бібліотек Іван Степанюк, Григорій Бучко, Юрій Кравчук.

IMG_2803

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>