Сьогодні, 14 січня 2019 року, під керівництвом Олександра Середи, голови Костопільської райдержадміністрації відбулась перша нарада у 2019 році за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів  виконавчої влади.

P1020078

Очільник району привітав усіх присутніх із прийдешніми різдвяними святами та побажав миру, злагоди та благополуччя. Олександр Середа також закцентував увагу на окремих важливих питаннях – продовженні реалізації доручення Президента України Петра Порошенка щодо визначення стратегії розвитку на 3 роки та на проведенні засідань представників територіальних громад Костопільщини з питань регіонального розвитку; ефективному використанні головними розпорядниками коштів районного бюджету відповідно до програм розвитку та на питанні  підведення підсумків за 2018 рік.

Під час наради керівники підрозділів надавали інформацію про стан справ в очолюваних галузях та про плани роботи на найближчий період.

Зі всіх розглянутих питань були надані відповідні доручення для контролю та виконання.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>