Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 27 лютого 2014 року № 77 “Про проведення щорічної акції “За чисте довкілля” в області та дня благоустрою територій населених пунктів”, з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування і створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення Костопільська райдержадміністрація рекомендує запровадити з 01 квітня 2019 року проведення щорічної акції “За чисте довкілля” на підвідомчій території (місячник з благоустрою). Акція триватиме до травня місяця.

В рамках заходу всіх небайдужих просимо провести роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, місць для вигулу домашніх тварин (собак), кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів та велосипедних доріжок, зупинок міського транспорту, висаджування зелених насаджень (дерев, кущів, газонів, квітників), забезпечення очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах.

Ця акція має об’єднати волонтерів, депутатів, студентів, учнів, державних службовців, органів місцевого самоврядування та інших верст нашого району задля спільної праці на благо нашого району.

Тож, районна державна адміністрація запрошує всіх мешканців району, які не байдужі, хто любить своє місто Костопіль чи село, вийти та прибрати свою територію. Беріть з собою родину, друзів та сприймайте дану акцію як свято, а не як необхідність. Адже у нашого народу є традиції спільно наводити чистоту на вулицях та дворах після зими.

Нехай небо буде мирним, а Україна-чистою!

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>