24 лютого 2017 року в Костопільському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г. Шевченка» відбулося відкриття меморіальної дошки випускнику 1986 року, підполковнику Збройних Cил України Ткачуку Юрію Івановичу, який віддав життя за Україну під час антитерористичної операції на Сході нашої держави.


У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Середа, голова районної ради Сергій Ткачук, заступник голови районної ради Юрій Кузнюк, керуюча справами міської ради Ніна Ткачук, начальник відділу освіти Наталія Беляновська, родина загиблого та однокласники, бойові побратими: полковник Вершигора Олексій Іванович, підполковник Теницький Сергій Олегович та майор Беркута Андрій Миколайович.

20170224_141348
Право відкрити меморіальну дошку було надано мамі Ткачук Ніні Євгеніївні та дружині Світлані Володимирівні. Благочинний Костопільського району УПЦ архімандрит Іларіон освятив меморіальну дошку та відправив заупокійний молебень.
Слова співчуття родині висловили голова Костопільської районної державної адміністрації Середа О.А., побратим та командир Героя Вершигора О.І., виконуючий обов’язки військового комісара Костопільського районного військкомату Баріков І.В.

20170224_143125
Учні навчального закладу в ході заходу згадали про Юрія як здібного школяра, вірного друга, улюбленого сина, коханого чоловіка, люблячого тата та найдорожчого у житті брата.
Пам’ять Ткачука Юрія Івановича вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіальної дошки, яка була виготовлена з ініціативи однокласників і друзів.

20170224_142650
Усі учасники лінійки-реквієму переконані: допоки ми живі – житиме пам’ять про наших героїв. А Юрій Ткачук із меморіальної дошки щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом учнів та нагадуватиме кожному, що він поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>