13 липня під головуванням Олександра Середи, голови райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи для вжиття заходів із виявлення та залучення до сплати до місцевих бюджетів платників акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, які здійснюють діяльність на території Костопільського району. Учасники “круглого столу” обговорили проведення позапланових перевірок фізичних осіб – приватних підприємців, які працюють із порушенням законодавства України – не мають ліцензій на право роздрібної торгівлі горілчаними та тютюновими виробами.

IMG_1255

Протягом червня районною робочою групою проведено аналіз реєстру виданих ліцензій по Костопільському районі і встановлено 32 торгові точки на території сільських рад, власники яких не сплачують акцизний податок, не застосовують  реєстратори розрахункових операцій.

Члени робочої групи вирішили направити перелік суб’єктів господарювання – порушників законодавства до Головного управління ДФС у Рівненській області, щоб організувати позапланові перевірки. Варто зазначити, що максимальна сума штрафу за згадані порушення –  17тис.грн., а вартість ліцензії для сільської місцевості лише 500 та 250 грн. відповідно на алкоголь та тютюн.

IMG_1252

Костопільська райдержадміністрація звертається до приватних підприємців, котрі торгують з порушеннями,  в найкоротший термін придбати ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизними товарами, легалізувати свою діяльність. Це убезпечить ваш бізнес у майбутньому. Окрім цього Ви будете сприяти соціально-економічному розвитку сільської ради, на території котрої здійснюєте підприємницьку діяльність.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>