31 травня 2018 року о 15.00 год. відбудеться засідання архітектурно-містобудівної ради при секторі архітектури і містобудування райдержадміністрації. (каб №20, ІІ поверх приміщення Костопільської райдержадміністрації, вул, Незалежності, 7).

Порядок денний:

  1. Розгляд Генерального плану с.Рокитне Костопільського району Рівненської області.
  2. Розгляд проекту Детального плану території, що обмежується вулицею Грушевського (від перехрестя з вулиці 8-го Березня до перехрестя з вулиці Коперніка) та прилеглими до них територіями в м.Костопіль Рівненської області.
  3. Розгляд проекту Детального плану території земельної ділянки площею 0,34 га для будівництва та обслуговування складських приміщень за межами населених пунктів на території Малолюбашанської сільської ради Костопільського району Рівненської області.
  4. Розгляд проекту Детального плану території, що обмежується вулицею Київська та прилеглими до неї територіями в м. Костопіль Костопільського району Рівненської області.
  5. Розгляд проекту Детального плану території, що обмежується вулицею Квіткова та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль Рівненської області.

   6.  Розгляд проекту Детального плану території, що обмежується вулицями В.Стуса та Б.Хмельницького               (територія навколо будинку №23 по вулиці В.Стуса та прилеглі до неї території) в м.Костопіль                                Рівненської області.

  7.  Розгляд передпроектних пропозицій щодо розміщення тимчасових споруд по вулиці Лермонтова, 1а в                м.Костопіль Рівненської області.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>