За період з 04.12.2017 по 08.12.2017 прийнято 85 заяв для  призначення соціальних  допомог, 59 – для призначення житлових субсидій. Призначено 206 особових справи  по соціальних допомогах та 69 по житлових субсидіях.

Державним соціальним інспектором проведено обстеження матеріально-побутових умов 17 сімей.

Заборгованість по субсидіям на житлово-комунальні послуги становить 54783,5 тис. грн.. Заборгованість по твердому паливу становить 3138,0 тис. грн..

Виплачено монетизацію для 20 осіб на суму 12,7 тис. грн..

Проведено виплату допомоги сім’ям з дітьми в сумі 9385,7 тис. грн..

Подано заявку на виплату щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для 28 сімей на суму 45,3 тис. грн..

Нараховано  пільг – 214,0 тис. грн. Заборгованість  по  пільгах  становить  1150,7 тис. грн..

Прийнято 5 декларацій для  продовження пільг від багатодітних сімей. Видано 4 направлення особам з інвалідністю для забезпечення ТЗР і 2 направлення на протезування. До ЄДАРП внесено персональні дані по 3 учасниках АТО.

Прийнято 6 заяв на оздоровлення інвалідів загального захворювання, 1 заява на оздоровлення ветеранів війни, 10 заяв на оздоровлення учасників бойових дій АТО та 3 заяви на оздоровлення громадян постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС. Укладено 1 договір з санаторно-курортними закладами для оздоровлення громадян постраждалих внаслідок чорнобильської катастрофи та 4 договори для санаторного лікування учасників АТО. Проведено оплату за санаторно-курортне лікування для осіб з інвалідністю в сумі 23,5 тис. грн., для осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 26,2 тис. грн.. Оплата за санаторно-курортне лікування учасників АТО – 31,5 тис. грн..

Заборгованість із виплати заробітної плати на філії Костопільський райавтодор (оперативні дані) становить 115,8 тис. грн..

Відбулося засідання тендерної комісії із закупівель послуг поштового зв’язку і представником ПАТ “Укрпошти”. Заявлена загальна сума становить 1,2 тис. грн..

07.12.2017 відбувся виїзд “Мобільного соціального офісу” у Пісківську Об’єднану територіальну громаду с. Пісків. Звернень – 8 громадян.

Постійно діє «гаряча» телефонна лінія за № 2-38-60 щодо інформування населення з питань надання соціальних  допомог та житлових субсидій.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>