20 лютого фахівці Костопільської районної філії Рівненського ОЦЗ із метою ознайомлення з послугами державної служби зайнятості та професіями, які користуються попитом на ринку праці, посилення мотивації до пошуку роботи та легального працевлаштування провели профорієнтаційний захід для випускників Костопільського будівельно-технологічного коледжу.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Світлана Лопушанська  проінформувала випускників про перспективи працевлаштування та професійного становлення молоді у сучасних умовах, допомогу служби зайнятості на шляху до професійної самореалізації, важливість першого робочого місця для молодих спеціалістів, переваг легальної праці.

Буд_кол_18

Випускники отримали вичерпні відповіді щодо вирішення актуальних питань працевлаштування, укладання трудового договору з роботодавцем, професійного навчання за сприяння служби зайнятості.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>