І зпочатку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками у Рівненській області передали у власність 3,2 тис. земельних ділянок, загальною площею 942 га.

З початку 2018 року до ГУ Держгеокадастру у Рівненській області надійшло1,4 тис. клопотань, в результаті яких було надано 600 дозволів на розроблення проектів землеустрою загальною площею 270 га.

З них, для ведення особистого селянського господарства  272 земельні ділянки, для ведення садівництва  328. З них  на селянське господарство – 170, для садівництва 317.

«Для забезпечення потреб військовослужбовців ГУ постійнопроводиться робота щодо визначення нових земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для передачі їх учасникам антитерористичної операції у власність», – наголосивначальник ГУ Роман Мигаль.

Побачити зображення місця розташування у графічному вигляді можливо за цим посиланням.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>