Цьогоріч проводиться традиційна Всеукраїнська акція “Місяць Червоного Хреста” під гаслом “100 років милосердя”, вона триватиме до 9 травня.

Мета акції – привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення: внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, багатодітних та неповних сімей, дітей-сиріт, а також сформувати громадську думку на користь милосердя.

Заходи “Місяця” – це збір коштів, продуктів харчування, предметів гігієни, медикаментів, шкільного приладдя та іграшок.

Кошти та натуральна допомога, що надійдуть до Костопільської районної організації Товариства (м.Костопіль, вул. 1 Травня, 7) під час акції, допоможуть:

 – надати адресну допомогу малозабезпеченим верствам населення;

– поповнити склад недоторканих запасів організації необхідним для надання      допомоги потерпілим громадянам під час надзвичайних ситуацій;

– сприяти фінансуванню гуманітарних програм та статутних завдань Товариства.

Сподіваємося, що добрі та щирі люди не залишаться байдужими до тих, кому необхідна допомога. Приєднуйтесь до благородних справ Червоного Хреста!

Контактна особа: Мельничук Раїса Антонівна, тел. 0969792900

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>