Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Збереження культурного спадку і шанування своїх видатних земляків може стати не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого культурного розвитку та творчої наснаги.

Напередодні всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, яке відзначається 9 листопада, сьогодні, 7 листопада 2019 року, у великій залі Костопільської райдержадміністрації  відбулися урочисті заходи.

Привітати з професійним святом працівників культури завітали Олександр Коваль, в.о.голови Костопільської РДА, Сергій Ткачук, голова Костопільської районної ради, Ніна Ткачук, керуючий справами міської ради.

Звертаючись до присутніх із вітальним словом, Олександр Сергійович зазначив, що культура, духовність, мистецтво відіграють важливу роль в житті нашого району та країни в цілому. Своєю наполегливою творчою працею, високим професіоналізмом працівники культури звеличують рідний край, примножують його успіхи і досягнення, вселяють надію на краще.

Наталія Петренчук, начальник відділу культури та туризму РДА, також привітала колег та подякувала за невтомну працю, творчість та ентузіазм, мудрість та натхнення у такій важливій для суспільства справі, як культурне навчання та виховання.

28 кращим  працівникам культури вручено Почесні грамоти та Подяки.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>