Уже четвертий рік поспіль до щорічного свята Перемоги додається і нова пам’ятна дата  – День пам’яті та примирення, який ми відзначаємо 8 травня.

Саме цього дня з 22год.15 хв. до 23год.15 хв. на майдані Т. Шевченка відбувся пам’ятний захід за участі голови Костопільської райдержадміністрації Олександра Середи, голови Костопільської районної ради Сергія Ткачука, керуючої справами Костопільської міської ради Ніни Ткачук, членів делегації Попаснянщини на чолі з головою Попаснянської районної державної адміністрації – керівником районної військово-цивільної адміністрації Сергієм Шакуном, священослужителів Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Автокефальної Православної Церкви, представників трудових колективів, студентсько-учнівської молоді, засобів масової інформації, широкого кола громадськості району.

IMG_3844
– У ці дні ми віддаємо шану всім, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто сьогодні зі зброєю в руках захищає рідну українську землю від російського агресора на Донбасі, – звернувся у промові до присутніх голова райдержадміністрації Олександр Середа, – схиляємо голови перед світлою пам’яттю героїв, які поклали життя за Україну в 20-му сторіччі; добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули вже у наш час на Східному кордоні нашої країни.

IMG_3846
У свою чергу голова Попаснянської районної державної адміністрації – керівник районної військово-цивільної адміністрації Сергій Шакун зазначив, що спільними зусиллями усіх свідомих громадян нашої держави ми зможемо домогтися встановлення миру в Україні.
Згадали у скорботний вечір поіменно наших Героїв-костопільчан, загиблих під час нинішньої, неоголошеної війни, яку проти України розв’язала Росія.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя за правду, свободу, цілісність та єдність нашої держави.

IMG_3853
Священослужителі УПЦ КП, УАПЦ разом із костопільчанами у спільній молитві пом’янули тих, хто загинув, захищаючи Батьківщину: її свободу та незалежність, мирне небо та спокій на рідній землі.
По завершенню заходу, долучаючись до Всеукраїнської акції «Перша хвилина миру», учасник бойових дій в зоні проведення АТО Олег Бернада разом із головою Костопільської райдержадміністрації Олександром Середою, головою Костопільської районної ради Сергієм Ткачуком та головою Попаснянської районної державної адміністрації – керівником районної військово-цивільної адміністрації Сергієм Шакуном запалили Вогонь миру.

IMG_3859
Серед темряви ночі, запалені присутніми на заході, лампадки свідчили, що пам’ять про загиблих за незалежність України треба берегти у серцях завжди.

IMG_3845

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>