Незабаром ще 2 особи із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених, батьківського піклування із Костопільщини отримають грошову компенсацію для придбання омріяного житла.

Адже члени комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа під головуванням Оксани Кіптель, заступника голови Костопільської райдержадміністрації, розглянули пропозиції та прийняли остаточне рішення  щодо розгляду заяв, які поступили до управління праці та соціального захисту населення від дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа про виплату їм грошової компенсації.

Також Оксана Кіптель наголосила на тому, що це вперше за роки незалежності держава почала виділяти гроші для забезпечення житлом вищезазначеної пільгової категорії.

721 тис. 556 грн.  – саме така сума незабаром надійде в район відповідно до субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених, батьківського піклування, осіб із їх числа за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 2019 рік (Постанова КМУ від 26 червня 2019 р. № 616 “Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877”).

А це – забезпечення квартирами 2 осіб вищезазначеної пільгової категорії, відповідно до порядку черговості взяття на квартирний облік.

Нагадаємо, що у жовтні 2019 року відповідно до вищезазначеної субвенції з місцевого бюджету у район надійшло 1 млн. 443 тис. 112 грн. (забезпечено 4 особи пільгової категорії грошовою компенсацією).

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>