Сьогодні, 13 березня 2019 року, під керівництвом Олександра Середи, голови Костопільської райдержадміністрації, відбулась організаційна нарада  з питання проведення Головним управлінням ДСНС у Рівненській області запланованої комплексної інспекторської перевірки реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, стану та організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки у Костопільському районі, за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів  виконавчої влади.

На початку проведення наради Олександр Середа подякував працівникам районного сектору ГУДСНС України у Рівненській області за злагоджену роботу у наданні невідкладної допомоги у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

Варто зазначити, що вищезазначена комплексна перевірка здійснює свою роботу 1 раз на 5  років і нині триватиме протягом 3 днів.

Також у рамках здійснення вищезазначеної перевірки відбулися:

  • зустріч Олександра Середи, голови Костопільської РДА із представниками Головного управління ДСНС;
  • зустріч Оксани Кіптель, заступника голови РДА та представників сільських рад із інспектором з питань евакуації;
  • перевірка готовності спеціалізованих служб міста та району щодо локалізації та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенно характеру.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>