Мова йде  про патронатних вихователів.

Костопільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді шукає патронатних вихователів.

Для роботи патронатними вихователями шукають сім’ї, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту.

Грошове забезпечення патронатного вихователя, соціальна допомога на виховання дитини і комплексна професійна підтримка – гарантовані.

Однак до патронатних вихователів є певні вимоги. Ними можуть бути громадяни України, які мають досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг із догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

Стати патронатним вихователем може сім’я, яка має позитивний досвід виховання власних дітей, проживає на території Костопільського району і небайдужа до долі дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

 Довідково: патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини у сім’ї на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

До сім’ї патронатних вихователів можуть бути влаштовані діти віком від народження до 18 років.

Оптимальний термін перебування дитини в сім’ї патронатного вихователя визначається відповідно до індивідуальних потреб дитини, виявлених обставин та їх впливу на стан дитини. Але не повинен перевищувати трьох місяців. В особливих випадках, за рішенням органу опіки та піклування, термін перебування під патронатом можуть продовжити максимум ще на три місяці.

За докладнішою інформацією звертайтеся до Костопільського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді за адресою: м. Костопіль, вул. Грушевського, 2,  тел. 2-10-77, 098-482-76-55.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>