18 квітня у малій залі райдержадміністрації  відбулося перше  засідання новоствореної архітектурно-містобудівної ради при секторі архітектури і містобудування райдержадміністрації під головуванням головного архітектора Костопільського району Наталії Наумець.  Відкрив засідання голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа, який зазначив, що рада створена з метою професійного колегіального розгляду й обговорення містобудівних, архітектурних та інженерних рішень містобудівної  та проектної документації.  

IMG_3641

У засіданні взяли участь представники депутатського корпусу міської ради, громадськості, фахівці у галузі будівництва, містобудування та архітектури, представники служб Держгеокадастру та Держпродспоживслужби.

Члени архітектурно-містобудівної ради розглянули три питання порядку денного, а саме:  про Проект детального плану території для будівництва виробничої бази державного підприємства «Костопільське лісове господарство» за межами м.Костопіль на території Костопільської міської ради»; про Проект детального плану території комерційного призначення (під магазин змішаної торгівлі) розміщеної по вул. Незалежності, 11, у с.Постійне Деражненської сільської ради Костопільського району Рівненської області; про можливість встановлення рекламних щитів у м.Костопіль на вулицях Степанській, Сарненській, Рівненській.

За результатами розгляду питань схвалено: Детальний план території для будівництва виробничої бази державного підприємства «Костопільське лісове господарство» за межами м.Костопіль на території Костопільської міської ради; Детальний план території комерційного призначення (під магазин змішаної торгівлі), розміщеної на вул. Незалежності, 11, у с.Постійне Деражненської сільської ради Костопільського району Рівненської області, при умові врахування всіх зауважень та пропозицій, висловлених членами архітектурно-містобудівної ради. Щодо третього питання, то замовнику відмовлено у встановленні рекламного щита на вул. Рівненській, а на вулицях Степанській та Сарненській схвалено встановлення рекламних щитів, при умові виконання зауважень, висловлених при розгляді цих питань.

До уваги громадськості району! Діяльність архітектурно-містобудівної ради відбувається на засадах гласності, її засідання є відкритими.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>