25 вересня 2018 року у Костопільській районній державній адміністрації відбувся семінар з питань дотримання правил етики держслужбовців. У семінарі взяли участь голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа, перший заступник голови Костопільської райдержадміністрації Олександр Коваль, заступник голови Костопільської райдержадміністрації Оксана Кіптель, керівники та працівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час проведення заняття доцент кафедри суспільних дисциплін, кандидат педагогічних наук Національного університету водного господарства та природокористування Алла Кочубей наголосила присутнім, що основною метою діяльності державних службовців є служіння народу України та територіальній громаді, охорона та сприяння реалізації прав, свобод і законних інтересів людини і громадянина.

viber image

Поведінка державних службовців має забезпечувати довіру суспільства до державної служби. Також у своєму виступі доповідач висвітлила інформацію про систему норм поведінки, порядок дій і правил, взаємні принципи у державно-службових відносинах.

Наостанок учасникам семінару наголошено на посиленні особистої відповідальності за дотримання Закону України «Про державну службу».

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>