Міжнародний день миру встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року і відзначається в 3-й вівторок вересня. Генеральна Асамблея в резолюції 55/282 від 7 вересня 2001 року ухвалила, що починаючи з 2002 року Міжнародний день миру буде щорічно відзначатися 21 вересня. Асамблея заявила, що День Миру буде відзначатися як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня.

Міжнародний день миру – це дуже важливе свято для всього населення планети, адже для деяких людей, міст і навіть країн, мир – це тільки мрія, втілити яку не вдається дуже тривалий час.

Мрію про мир у своїй країні тепер плекає у серці кожен українець і, розуміючи тепер страх війни на власному досвіді, бажає миру кожній людині на Землі.

Саме тому, сьогодні 21 вересня колектив Костопільської райдержадміністрації на чолі з головою райдержадміністрації Олександром Середою приєдналися до заклику Генеральної Асамблеї ООН, провівши флешмоб «Ми – за мир!».

Добра, миру і злагоди кожному жителю планети Земля!

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>