Сьогодні, 26 лютого 2019 року, саме на таку актуальну тему відбувся діалог учасників засідання колегії відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації.

На початку зустрічі Подяками голови райдержадміністрації Олександра Середи за сумлінну багаторічну працю, внесок у розвиток освіти району та з нагоди ювілейних днів народжень відзначено директора Головинського ліцею Тетяну Буржинську та директора ДЮСШ «Олімпієць» Віктора Ковтуна.

Керівники закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти району мали нагоду поспілкуватися з головою райдержадміністрації Олександром Середою, який у своєму виступі відзначив надзвичайну важливість ефективної взаємодії влади та освітян району. Адже саме така співпраця дала можливість інвестувати у розвиток освіти значні кошти та забезпечити надання якісних освітніх послуг мешканцям Костопільщини. Очільник району закликав  усіх присутніх не залишатись осторонь тих процесів, які відбуваються у державі, оскільки саме педагогам належить визначальне місце у формуванні світогляду підростаючого покоління українців.

Заступник голови райдержадміністрації Оксана Кіптель закцентувала увагу присутніх на процесах де інституалізації, що йдуть пліч-о-пліч із впровадженням інклюзивної освіти та наголосила на пріоритетах формування першочергових освітніх потреб дітей з особливими потребами.

Начальник відділу освіти Наталія Беляновська зупинилась на питаннях надзвичайної актуальності щодо включення у навчально-виховний процес дітей з різними, у тому числі особливими, освітніми потребами. Педагоги проаналізували результати вивчення стану реалізації інклюзивної форми навчання у закладах загальної середньої освіти району. Директор Костопільської загальноосвітньої школи І ступеня №9 Світлана Дмитрук поділилася з колегами досвідом впровадження інклюзивного навчання в умовах Нової української школи. Про здійснення психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в умовах інклюзивного навчання поінформувала практичний психолог Костопільського інклюзивно-ресурсного центру №1 Інна Денисюк.

Керівники закладів освіти у ході колегії відвідали вищезазначену установу, де її директор Зоряна Грицюк презентувала шляхи реалізації системної корекційно-розвиткової роботи з дітьми з особливими освітніми потребами в умовах діяльності інклюзивно-ресурсного центру.

До роботи колегії долучився військовий комісар Костопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Литвиненко. Він зазначив, що сучасна армія потребує підготовленого резерву, і саме школа може забезпечити виконання цього завдання, адже на заняттях з навчального предмета «Захист Вітчизни» допризовна молодь формує почуття патріотичної свідомості та національної гідності, отримує початкову військову підготовку.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>