28 травня 2019 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Оксани Кіптель. На засіданні розглянуто наступні питання:       

  1. Про стан злочинності та бездоглядності серед неповнолітніх, забезпечення соціального захисту дітей і підлітків на території району за І квартал 2019 року.       
  2. Про стан виконання рішень комісії з питань захисту прав дитини Костопільської райдержадміністрації від 24 січня 2019 року № 4 та від 29 березня 2019 року № 11.
  3. Про стан виконання рішення комісії з питань захисту прав дитини Костопільської райдержадміністрації від 29 березня 2019 року № 12.
  4. Про здійснення контролю Костопільською райдержадміністрацією  за виконанням громадянином батьківських обов’язків.
  5. Про здійснення контролю Костопільською райдержадміністрацією  за виконанням громадянкою  батьківських обов’язків.
  6. Про встановлення опіки над дитиною-сиротою.
  7. Про затвердження   висновку   служби  у  справах   дітей   райдержадміністрації про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України.
  8. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  9. Про доцільність/недоцільність позбавлення батьківських прав громадянки.

У ході засідання затверджено персональний склад 4 міждисциплінарних команд та 6 індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У роботі засідання взяли участь 10 членів комісії.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>