Отримуючи освіту, кожна людина мріє найефективніше проявити себе в обраній професії, досягти успіху у професійній діяльності, бути корисним. Враховуючи низький рівень знань якісного пошуку роботи, люди, які шукають роботу, часто приділяють мало уваги таким елементам, як резюме, інтерв’ю, комунікації з роботодавцем тощо. Крім того, проблемами є невизначеність із власними цілями, соціальними причинами та можливостями, що ускладнює процес працевлаштування.

Входячи на ринок праці, потрібно дати відповідь на запитання: ким я хочу і можу працювати? де працювати? за яку оплату? як знайти потенційного роботодавця? як отримати робоче місце?  Тому з метою підвищення поінформованості щодо сучасних методів та джерел пошуку роботи, підвищення внутрішньої мотивації до праці та підготовки самопрезентації у роботодавця в Костопільській районній філії Рівненського ОЦЗ  25 травня 2018 року було проведено семінар «Впевнені кроки до самопрезентації», у ході якого тренер консалтингової компанії  ТзОВ «Вектор успіху» Михальчук  Ольга Миколаївна обговорила з учасниками такі питання, як причини пошуку роботи, методи пошуку, співбесіда у роботодавця, резюме та мотивація до професійної самореалізації.

 

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>