7 лютого в приміщенні Костопільської районної філії Рівненського ОЦЗ проведено профорієнтаційні уроки для старшокласників Костопільської ЗОШ №4 на тему «Реальне трудове життя». Школярі отримали інформацію про світ професій, вимоги та особливості сучасного ринку праці, ознайомилися з формулою вдалого професійного вибору «хочу-можу-треба». Начальник відділу активної підтримки безробітних Світлана Лопушанська розповіла школярам, як не розгубитися в безмежному світі професій і обрати правильний фах, який навчальний заклад вибрати, щоб здобути відповідну спеціальність. У ході дискусії старшокласники визначили для себе основні кроки на шляху відповідального професійного вибору.

А ще було проведено цікаву вікторину, де діти мали змогу ознайомитись детальніше з назвами професій та дізнатись про необхідні навики, вміння та знання для виконання певного виду робіт. Зацікавленість викликало у школярів комп’ютерне експрес-тестування, пройшовши яке вони отримали фахові індивідуальні консультації щодо професійного визначення, а також пройшли профорієнтаційне тестування з подальшими рекомендаціями.

Педагоги позитивно оцінили значення подібних заходів для школярів. На їх думку, така форма роботи дозволяє підвищити ефективність профорієнтаційної роботи, краще підготувати учнів до усвідомленого вибору професійної діяльності.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>