Експертами Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД), у співпраці з Рівненським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою», проведено оцінку фінансового менеджменту двох Рівненських громад: Клеванської та Малолюбашанської.

Днями результати оцінки представили у громадах радниця з питань місцевих фінансів ЦРМС Ірина Кондратюк та експертка ІБСЕД Тетяна Паутова.

Основною метою оцінки фінансового менеджменту є підтримка громад для налагодження ефективності управління їх фінансовими ресурсами. Як розповіла Ірина Кондратюк, щоб досягти стратегічних цілей розвитку та стати привабливим місцем для життя своїх громадян, а також для створення та розвитку бізнесу, керівництву громади необхідно знати фактичний стан існуючої системи управління фінансами в ОТГ, включаючи сильні та слабкі сторони, переваги та недоліки.

«Для проведення оцінки системи фінансового менеджменту Програмою «U-LEAD з Європою» на Рівненщині були відібрані Клеванська та Малолюбашанська ОТГ. Насамперед, це свідчить про відкритість громад. І результати оцінювання показують, що в обох громадах на високому рівні організоване управління місцевими фінансами. Більше того – результати оцінки є одними з найкращих в Україні! Однак експертами надані певні рекомендації за результатами перевірки. Вони, сподіваюся, будуть впроваджені громадами», – зазначила вона.

Такий зовнішній аудит дозволить громадам побачити свої помилки і виправити їх без наслідків. Позаяк недоліки, виявлені перевірками державних контролюючих органів, зазвичай, призводять до штрафних санкцій.

https://www.rv.gov.ua/news/u-klevanskij-ta-malolyubashanskij-otg-finansovij-menedzhment-na-visokomu-rivni

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>