Вишиванка – код нашої нації, символ єднання, візитна картка України, спадщина десятків поколінь, неоціненний вклад нашої Батьківщини в скарбницю світової культури. Національний одяг – те, що вирізняє нас, як і мова, ідентифікує нас серед тисячів народів.

Тому і невипадково, що сьогодні, 16 травня 2019 року, основним меседжем під час проведення Дня секретаря на базі Звіздівської сільської ради було обговорення питання процесу об’єднання трьох сільських рад: Головинської, Звіздівської та Злазненської, у рамках реалізації реформи децентралізації.

Захід відбувся за участі голови  райдержадміністрації, Олександра Середи. Також учасниками заходу стали окремі працівники РДА, депутати районної та сільських рад, голови та секретарі сільських рад, директори та педагоги шкіл, працівники закладів культури, медицини Звіздівської, Головинської та Злазненської сільських рад.

«У час великих змін та викликів ми не зупиняємося на досягнутому, а навпаки продовжуємо інтенсивно реалізовувати плани та задуми. Зокрема, децентралізація – одна з найбільш успішних реформ за останні 5 років, і нині Верховна Рада України може дати черговий поштовх для розвитку місцевих громад,» – зазначив Олександр Середа, голова Костопільської райдержадміністрації.

Юрій Бачук, сільський голова Звіздівської сільської ради та Оксана Кравчук, директор Звіздівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де проходив захід,  за допомогою слайдової презентації розповіли учасникам про свої здобутки в умовах реформування.

Про засади адміністративно-територіального устрою, переваги реформи децентралізації на місцевих виборах 2020 року, перспективи об’єднання територіальних громад інформував Михайло Шелеп, експерт з питань децентралізації Рівненського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування». Під час конструктивного діалогу  посадовець надав вичерпні відповіді на усі поставлені питання.

Яскравим та неординарним вкрапленням «Дня секретаря» стало свято вишиванки «Моя сорочка вишивана, в ній дух народу воскреса», підготовлене учасниками навчально-виховного процесу Звіздівської ЗОШ.

Гості свята не тільки спостерігали за емоційним дійством, а й стали безпосередніми учасниками конкурсу на кращу одягнену ними вишиванку.

Поєднання розгляду важливих питань нашого сьогодення, перспектив розвитку та долучення до національних джерел стали доречними на шляху єднання. Ми віримо в Україну, в її майбутнє!

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>