Днями сектором архітектури і містобудування райдержадміністрації організовано проведення розширеної наради із керівниками установ, організацій та структурних підрозділів Костопільської райдержадміністрації з питань підготовки вихідних даних для проектування генерального плану міста  Костополя.

Нараду провів перший заступник голови райдержадміністрації Олександр  Коваль, за участі першого заступника міського голови Андрія Ткачука.

За підсумками проведення наради, з метою прискорення робіт із виготовлення генерального плану міста вирішено до 17 травня 2018 року підготувати вихідні дані в розрізі служб та організацій району та подати опрацьовані матеріали до Костопільської міської ради.

На даний час генеральний план міста Костополя на стадії розробки (роботи розпочаті з 2014 року). Розробником генплану є Державне підприємство ДІПМ «Містопроект». Кошти місцевого бюджету, виділені на проектні роботи генерального плану міста Костополя у сумі 209,923 тис. грн., були освоєні в повному обсязі.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>