25 липня у Костопільському районному центрі зайнятості консалтингова фірма  ТОВ «IQ Холдинг» провела тренінг для осіб з інвалідністю  з питань адаптації людей з особливими потребами в сучасних умовах.  Мета заходу – формування цілісного та адекватного бачення власних  здібностей та можливостей, вироблення навичок постановки та досягнення власних життєвих цілей, вироблення готовності справлятися з труднощами на шляху до обраної професії. У тренінгу взяли участь 15 осіб з інвалідністю.

Під час тренінгу учасники  мали змогу підвищити самооцінку та впевненість у своїх можливостях, отримали нові знання щодо побудови професійних планів та постановки цілей. Зацікавила учасників інформація про навчання на базі Всеукраїнського центру професійної реабілітації  інвалідів у селі Лютіж Вишгородського району Київської області.

По завершенню заходу учасники отримали відповіді на запитання та профорієнтаційні консультації, які надали профільні фахівці районного центру зайнятості.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>