18 грудня, напередодні Дня святого Миколая, колектив Костопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках благодійної акції «Що приніс нам святий Миколай» провів свято для дітей учасників антитерористичної операції, дітей із внутрішньо переміщених сімей та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Директор Костопільського РЦССДСМ Катерина Фесюк привітала дітей, батьків та опікунів із прийдешніми святами.

DSCN0737

Оксана Кіптель, заступник голови Костопільської райдержадміністрації у вітальному слові зазначила, що День святого Миколая є одним з найсвітліших та найрадісніших свят усього християнського люду, побажала щастя в родинах і благополуччя рідній Україні, а також долучилася до вручення подарунків для дітей.

DSCN0751У цей радісний день діти отримали від святого Миколая солодощі, шкільне приладдя, надане Рівненським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, та переглянули мультфільм у кінотеатрі «Доміно».

DSCN0733

DSCN0720

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>