Цьогоріч у Костопільському районі вже втретє працюватимуть дитячі пришкільні табори із поглибленим вивченням іноземної мови «Go Camp».  Відбір шкіл-кандидатів здійснювало незалежне журі, у складі якого були представники Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Міністерства освіти і науки України, компанії Microsoft, Американської торгівельної палати в Україні та команда GoGlobal.

За результатами конкурсу Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 та Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка» стали переможцями проекту «Go Camps 2018» у Костопільському районі та отримали можливість протягом двох тижнів співпрацювати з іноземними волонтерами. Так, 13 червня у Костопільському НВК розпочав свою роботу французький волонтер Sebastian Palayret із містечка Оріяк,  що у провінції Канталь. Sebastian вільно володіє англійською мовою, має чималий досвід волонтерської роботи: він навчав дітей французької мови на Мадагаскарі, надавав допомогу в Монголії. Він любить спорт та подорожі,  відвідав Непал, США, Ірландію, Ізраїль, Йорданію та інші країни.DSC00201

DSC00206

Сподіваємося, що комунікування із волонтером  допоможе дітям не лише покращити свої навички володіння іноземними мовами, але й зробить спілкування невимушеним та змістовним.

У Костопільській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 літній мовний табір «Go Camp 2018» розпочне свою роботу із 13 серпня.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>