Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно із Офісом реформи адміністративних послуг та за підтримки Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» розроблені єдині вимоги (Стандарт) до якості обслуговування відвідувачів центрів надання адміністративних послуг.

Стандарт – це збірка правил, вимог та рекомендацій щодо якісного обслуговування відвідувачів центрів надання адміністративних послуг.

Ці єдині вимоги розроблені з урахуванням чинного законодавства та практичного досвіду впровадження таких стандартів центрами надання адміністративних послуг у регіонах України.

Зазначені  у посібнику норми і правила спрямовані на створення комфортних умов і доброзичливого ставлення до відвідувача, формування та підтримку позитивного іміджу ЦНАП.

Стандарт регламентує діяльність адміністраторів центрів надання адміністративних послуг у межах процесу обслуговування відвідувачів, зокрема, це стосується реалізації клієнтоорієнтованого підходу при обслуговуванні, підвищенні якості обслуговування відвідувачів і якості послуг, що надаються, а також створення системи контролю термінів і якості надання послуг.

Основна мета розроблених єдиних вимог –  гарантувати відвідувачу отримання обслуговування найвищої якості. Важливою складовою ефективної роботи ЦНАПу є формування його позитивної, унікальної репутації. Адміністратор, слідуючи  рекомендаціям якості обслуговування,  зможе чітко та правильно будувати діалог із відвідувачем, щоб останній залишався задоволеним.

Стандарт є основним інструментом адаптації нових співробітників у колективі. Він дозволяє чітко структурувати процес роботи із відвідувачем при обслуговуванні.

Дотримання рекомендацій впливає на формування іміджу ЦНАПу, а позитивний імідж –це довіра відвідувачів.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>