Сьогодні,  8 травня 2019 року, у День пам’яті та примирення о 22год.30 хв. на майдані Т. Шевченка спільна молитва та Вогонь миру об’єднали костопільчан.

Пам’ятний захід відбувся за участі представників керівництва району, духовенства, трудових колективів, студентсько-учнівської молоді, широкого кола громадськості району.

«Сьогодення наповнило новим змістом відзначення дат – Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги і дало можливість нам, нащадкам, переосмислити події Другої світової війни, вшановуючи пам’ять про кожного, хто боровся з нацизмом, відстоював ідею, наближаючи Перемогу, –  звернувся у промові до присутніх голова райдержадміністрації Олександр Середа, – ми згадуємо загиблих, ми дякуємо живим, від усього серця бажаємо один одному миру та злагоди.»

Згадали у скорботний вечір поіменно і наших Героїв-земляків, загиблих під час нинішньої, неоголошеної війни на Сході України.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя за правду, свободу, цілісність та єдність нашої держави.

Священослужителі разом із костопільчанами об’єдналися у спільній молитві і пом’янули тих, хто загинув, захищаючи Батьківщину: її свободу та незалежність, мирне небо та спокій на рідній землі.

По завершенню заходу, у рамках проведення Всеукраїнської акції «Перша хвилина миру», учасник бойових дій в зоні проведення АТО Олександр Боришкевич разом із двома дітками запалили Вогонь миру.

Вічна пам’ять загиблим Героям, які віддали життя за Україну!

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>