Святкове дійство «Христос  народився! Славімо Його!», яке відбулося сьогодні, у величний день Різдва Христового,  на майдані Т.Шевченка у Костополі за ініціативи  та фінансової підтримки депутата Рівненської  обласної ради Василя Кльопа, під патронатом Рівненської обласної державної адміністрації та Костопільської районної державної адміністрації, зібрало сотні краян  – від людей поважного віку до наймолодших жителів району.

DSC_0605

Зі святковими вітаннями від себе особисто та від імені голови Рівненської ОДА Олексія Муляренка до присутніх звернувся голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа, котрий побажав чисельній костопільській громаді, родинам, чиї сини нині захищають територіальну цілісність держави, – миру і злагоди, благополуччя і Божого благословення.

DSC_0609

Ініціатор та спонсор різдвяної коляди  Василь Кльоп у вітальному слові зазначив, що святковий захід, на котрий завітали костопільчани цілими родинами, духовенство, організований насамперед для дітей, для них же підготовлені і солодкі гостинці. Додав, що такі дійства повинні обов’язково проводитись у майбутньому.

Неповторної святковості, різдвяного духу масовому заходу додали піснеспіви – колядки у виконанні  хору священиків Рівненської єпархії УПЦ КП.

DSC_0602  гурту «Ладовиця» Костопільського будинку школярів та юнацтва,

DSC_0610

DSC_0614фольклорного гурту Костопільського районного будинку культури,  багатьох юних колядників.

DSC_0616DSC_0617

DSC_0642

DSC_0619Під час свята для дітей удосталь було розваг, ритмічних танців, і, звичайно ж, солодких подарунків.DSC_0623

DSC_0628

DSC_0652

DSC_0632DSC_0620

На наймолодшу костопільську багатодітну сім’ю Ільяшенків (8 дітей) очікував приємний дарунок від Василя Кльопа – мікрохвильова піч, яку благодійник вручив батьку великої родини особисто.

DSC_0641

 

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>