26 листопада 2020 року у малій залі райдержадміністрації у відеоконференцзв’язку відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Оксани КІПТЕЛЬ. На засіданні розглянуто 6 питань:

  1. Про доцільність/недоцільність влаштування дитини до закладу, що здійснює інституційний догляд і виховання дітей.
  2. Про визначення місця проживання дитини з батьком.
  3. Про визначення місця проживання дитини.
  4. Про стан виконання батьківських обов’язків громадянами.
  5. Про доцільність/недоцільність влаштування дитини до закладу, що здійснює інституційний догляд і виховання дітей, на вихідні та святкові дні, крім канікул.
  6. Про затвердження та перегляд індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

У ході засідання комісія вирішила за доцільне влаштування на цілодобове перебуванням 1 малолітнього до закладу, що здійснює інституційний догляд і виховання дітей, та 1 – до закладу, що здійснює інституційний догляд і виховання дітей, на вихідні та святкові дні, крім канікул.  Комісія затвердила 3 індивідуальних плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.

У роботі засідання взяли участь 8 членів комісії.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>