Напередодні Дня скловиробника голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа побував на урочистостості у ПрАТ «Костопільський завод скловиробів». Вітаючи працівників підприємства з професійним святом, керівник району наголосив, що завдяки відповідальному ставленню до справи та високій майстерності, скловиробничники сприяють розвиткові промислового потенціалу нашого району, області та всієї України, відкриваючи нові перспективи розвитку галузі, модернізації виробництва. Олександр Середа побажав усьому колективу міцного здоров’я, добра і благополуччя, успіхів та нових здобутків на благо рідної України.

1

У ході заходу кращі представники скловиробничої галузі району були нагороджені Почесною грамотою Костопільської районної державної адміністрації та Костопільської районної ради за досягнуті успіхи у праці, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток галузі та з нагоди Дня скловиробника.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>