Сьогодні, 19 листопада 2020 року, в ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» із нагоди Дня скловиробника завітали голова Костопільської РДА Олександр КОВАЛЬ та керуючий справами виконавчого апарату Костопільської районної Олександр ЛЕПСЬКИЙ.

Вітаючи колектив зі святом, керівники подякували присутнім за самовіддану працю та суттєвий внесок у розвиток району, міста, адже завод є одним із кращих роботодавців та наповнювачів бюджету, спонсором і благодійником у вирішенні проблемних питань життєдіяльності району.

«Від усієї громади щиро вітаю вас із професійним святом! Ви подолали неймовірно складний шлях становлення і розвитку підприємства. Це говорить про правильно обраний курс, вдалий менеджмент, працьовитість та професійність всього трудового колективу. Тож бажаю вам стабільного розвитку, процвітання і нових вагомих звершень», – зазначив Олександр КОВАЛЬ, очільник РДА.

За високу професійну майстерність, сумлінну працю, відповідальність, вагомий внесок у розвиток галузі та з нагоди професійного свята ряд кращих працівників ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» нагороджено Почесними Грамотами.

До привітань приєднався і голова правління Сергій КУЧЕРУК, який відзначив, що за роки своєї роботи підприємство стало не лише флагманом скляної промисловості України, а й зайняло гідне місце на світовому ринку скловиробників, налагодило тісний партнерський зв’язок із вітчизняними та європейськими споживачами та подякував колективу за плідну співпрацю. 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>