Сьогодні перший заступник голови Костопільської райдержадміністрації Олександр Коваль провів засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії за участі начальника Костопільського сектору ГУ Державної служби надзвичайних ситуацій у Рівненській області Сергія Мостового, заступника міського голови Олега Моторка, в.о.директора СПВЗТП Валерія Коротчука.   Члени комісії обговорили питання вжиття додаткових заходів із профілактики і недопущення розповсюдження збудника африканської чуми свиней на території району.

Комісією у  рамках профілактики було прийнято рішення вжити заходів щодо недопущення перевезення живих тварин, сировини та продукції тваринного походження без супровідних документів, а також забезпечити проведення депопуляції диких кабанів на неблагополучних територіях, зонах захисту та нагляду, незалежно від затверджених лімітів на полювання. Буде посилено в районі інформаційно-роз’яснювальну роботу в особистих підсобних господарствах громадян та на малих спеціалізованих підприємствах щодо здійснення профілактичних заходів, спрямованих на недопущення поширення інфекційних хвороб тварин. Окрім цього, до обговорення  з метою інформування, убезпечення поширення збудника африканської чуми свиней на території району буде долучено представників громадських організацій у формі зустрічі за круглим столом.

IMG_2302Вирішено членами комісії провести роз’яснювальну роботу з підприємцями Костопільського району і щодо заборони подвірного забою тварин. На сьогоднішній день вирішується питання по відновленню роботи забійного пункту СПВЗТП у Костополі.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>