Нещодавно народний аматорський ансамбль української пісні «Купава» Костопільського районного будинку культури та народний аматорський фольклорний ансамбль «Берегиня» села Рокитне Пісківської об’єднаної територіальної громади представляли Костопільщину у VIII обласному фестивалі народної творчості, історії та побуту «Красносільські вітряки» у селі Красносілля Гощанського району. Колективи вразили глядачів своєю неповторністю, високою професійною майстерністю, самобутністю та артистизмом, про що свідчить лист зі словами вдячності та запрошенням до подальшої плідної співпраці у галузі культури, отриманий головою Костопільської районної державної адміністрації Олександром Середою від очільника Гощанщини Юрія Ковальчука.

Аматорські колективи Гощанщини також подарували багато незабутніх приємних вражень жителям Костопільщини, адже вони побували з концертною програмою на святі села Підлужне. Гощанці подарували жителям села чудові українські пісні, музичні твори та гумористичні сценки, які вражали своєю високою професійністю, творчою винахідливістю та сценічною культурою.

14 жовтня вокальний ансамбль «Мальви»  із Бабинської ОТГ Гощанського району радував присутніх своїм співом під час обласного фестивалю патріотичної пісні «Героям слава!», що проходив в урочищі Гутвин Малостидинської сільської ради.

Маємо надію, що  дружня співпраця між Костопільським і Гощанським районами триватиме і в майбутньому, оскільки популяризація народної творчості сприяє збереженню і розвитку народних традицій та національної самобутності. І саме у таких умовах зростають істинні патріоти України

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>