9 лютого в рамках проведення місячника правових знань у районі працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації організовано екскурсію для  учнів 6 класу Костопільської загальноосвітньої школи №4 у Костопільський районний суд.

Мета проведення екскурсії –  виховання підростаючого покоління довіри до судової системи, підвищення рівня знань у сфері права. Пізнавальною була зустріч із екс-головою Костопільського районного суду В’ячеславом Таргонієм, який розповів про те, що суд розглядає справи в порядку цивільного, кримінального, адміністративного судочинства,  про особливості професії судді, яка є складною і відповідальною. В’ячеслав Олександрович відповів на численні запитання дітей та дорослих. Досвідчений професіонал побажав школярам  наполегливості та успіхів у навчанні, адже саме від рівня набутих знань залежить вибір  їх майбутньої професії.

Шестикласникам пощастило бути присутніми на судовому засіданні в режимі відеоконференції під головуванням  судді Олександра Цвіркуна за участі прокурора району Ольги Бандури.

На завершення зустрічі учні подякували працівникам районного суду, В’ячеславу Таргонію за пізнавальну екскурсію,  отримані  та унаочнені знання про професію судді.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>