Прийміть найщиріші вітання з нагоди 77-ї річниці утворення Української повстанської армії, Дня Українського козацтва та Дня захисника України.

Дорогі воїни-ветерани Української повстанської армії, члени братства ОУН – УПА, спілки політв’язнів та репресованих, Ви стали гідним прикладом для сучасників, наших бійців, котрі сьогодні героїчно боронять кордони України в зоні АТО від російського агресора. Ми схиляємо голови перед Вашою мужністю та силою духу. Завдяки Вашій вірі та саможертовності сьогодні ми живемо у вільній, незалежній державі, яка обрала європейський шлях розвитку, шлях щасливого майбутнього прийдешнім поколінням українців.

Шановні наші Герої, учасники боротьби за Незалежність, антитерористичної операції і бойових дій на сході України, воїни – контрактники. Ви – доблесні сини Костопільського краю, Української держави, сильні духом, мужні та благородні чоловіки, які  чесно й сумлінно виконували та виконуєте військову присягу. За покликом серця, будучи справжніми українськими патріотами, Ви долучилися до священної місії – захисту територіальної цілісності рідної країни від російського агресора. Висловлюємо Вам вдячність і шану за відданість Україні, високу громадянську позицію, неоціненний вклад у зміцнення незалежності та миру у нашій країні.

Вiтаємо всiх жителів Костопільського району  з великим християнським святом, яке  духовно об’єднує наш народ, живить його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на землі.

Бажаємо всім міцного здоров’я, добра, радості, благополуччя та достатку.

 Слава Україні! Героям Слава!

 Із  повагою,

в.о.голови

Костопільської райдержадміністрації                                  Олександр Коваль,

голова Костопільської районної ради                                           Сергій Ткачук

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>