Щиросердно вітаємо Вас з Днем Гідності та Свободи!

Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні, усіх українських вояків, які поклали на вівтар свободи своє життя, захищаючи територіальну цілісність нашої країни та усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють нині щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

У цей день православні християни також відзначають величне релігійне свято Собор святого архистратига Михаїла, який знаменує торжество справедливості та утвердження віри і надії в серці кожного християнина, засвідчення нами своєї любові до образу святого Михайла, який уособлює перемогу Добра над злом, Життя над смертю. 

Символічно, що саме поєднання цих двох свят – державного і християнського – є незаперечним доказом об’єднання українців у єдиній, соборній й незалежній Україні. 

Щиро дякуємо кожному з Вас, дорогі костопільчани, за Вашу громадянську позицію, проявлений патріотизм, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, що формує нове обличчя демократичної Європи. 

Нині ми йдемо шляхом свободи й верховенства права, і ми не повинні схибити, маємо гідно відповідати на всі виклики часу.

Закликаємо Вас до миру, порозуміння й згуртованості. Зичимо віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного краю. 

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою,

голова Костопільської

районної державної адміністрації             Олександр Середа,

голова Костопільської

районної ради                                             Сергій Ткачук

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>