Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення  Дня захисника України, Дня Українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці та 76-ї річниці утворення Української повстанської армії!   Цей день уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її творення: українського козацтва, воїнів Української повстанської армії, героїв сьогодення – захисників незалежності і територіальної цілісності України у зоні проведення АТО, звитяга яких золотими літерами закарбується  в українську військову історію.

Подвиг захисників України, борців за незалежність, — це та велика і велична правда, яку нікому і ніколи не вдасться спотворити і перекреслити.  Це  –  постійна  школа  виховання  молоді, взірець  реального,  дієвого  патріотизму  для  кожної  людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

У день великого християнського свята  Покрови Пресвятої Богородиці – об’єднаймося у спільній єднальній молитві та просімо прозріння, віри, єдності і злагоди для всіх нас.

 Висловлюємо  усім Вам глибоку вдячність за мужність, відвагу, жертовність в ім’я миру. 

 Бажаємо  Вам,  Вашим рідним та близьким здоров’я, добра, злагоди, достатку.

 

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою,

голова Костопільської районної державної адміністрації         Олександр Середа,

голова Костопільської районної ради                                             Сергій Ткачук  

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>